Projektowanie logo

Tworzenie logoKoszt stworzenia logo

Stworzenie wysokiej jakości logo w cenie - od 400 zł. Termin opracowania logo - od dwóch dni.

Koszt ten obejmuje opracowanie 3 opcji logo. Wybierz najlepszy i sfinalizuj go. Jeśli więcej niż jedna opcja nie pasuje, możemy wykonać dodatkowe opcje. Łączna wartość logo wzrośnie o 100 zł. za każdą dodatkową opcję.

Wykonanie logo na Państwa prototypie - od 200 zł.

 

Nasze atuty

Wykorzystujemy szeroki zakres możliwości tworzenia wysokiej jakości logo:

  • najnowsze trendy w projektowaniu graficznym;
  • koloopsychologia (każdy kolor jest odpowiedzialny za pewne emocje danej osoby, dlatego większość instytucji bankowych używa zielono-niebieskiej gamy odcieni, co powoduje poczucie niezawodności, spokoju i bezpieczeństwa);
  • umiejętności graficzne, doświadczenie i profesjonalizm naszych projektantów.

 

Pracujemy z formatami:

  • PSD (format grafiki rastrowej);
  • PNG (format grafiki rastrowej);
  • AI (format grafiki wektorowej);
  • CDR (format grafiki wektorowej).

Formaty te są uniwersalne, ponieważ pozwalają na wykorzystanie logo w dziedzinie projektowania stron internetowych (na przykład na stronie internetowej), do umieszczania na wizytówkach, banerach itp. nie ograniczamy zakresu wymaganych formatów do tych pozycji, koncentrując się przede wszystkim na życzeniach klienta.

 

Przykłady naszych logotypów:

 

Przykład 3 opcji logo do wyboru:

Wydawnictwo literatury Wschodniej

 

Pytania i odpowiedzi

Dlaczego masz niższe ceny niż w innych firmach?

Podajemy odpowiednie ceny, nie przekręcamy ich kosztem marki czy reklamy. Staramy się stworzyć harmonijny stosunek ceny do jakości, kładąc w cenie logo tylko prawdziwą inwestycję i pracę naszego zespołu.

Ile edycji jest dozwolonych?

Nieograniczona liczba rozsądnie uzasadnionych edycji. Nasza firma koncentruje się na indywidualnym podejściu do pracy, dlatego każdy indywidualny przypadek traktujemy z punktu widzenia zaspokojenia potrzeb klientów. W zależności od złożoności projektu, zmiany mogą być od jednego i wyżej.

Termin opracowania?

Od dwóch dni do tygodnia wszystko zależy od liczby edycji, skoordynowanej pracy projektanta i klienta, szybkości podejmowanych decyzji.

Czy można uzyskać źródło o wysokiej rozdzielczości?

Zapewniamy zaprojektowane logo w formatach rastrowych i wektorowych. Możesz rozciągać, powiększać, drukować z dużą rozdzielczością w formacie wektorowym bez utraty jakości obrazu.

Co należy zrobić, aby zamówić projekt logo?

W miarę możliwości konieczne jest wyraźne przedstawienie ogólnego wyglądu logo, które chcesz zobaczyć. Aby to zrobić, potrzebujemy informacji o Twojej firmie – czym się zajmuje, do jakiej grupy odbiorców jest skierowana, czy masz kolory marki lub chwytliwą nazwę.

Im więcej informacji podasz naszym projektantom, tym dokładniej odtworzą idealny dla ciebie obraz.

Brak pomysłów na logo, co robić?

W przypadku, gdy styl korporacyjny nie został opracowany i nie wiesz, jaki konkretnie obraz chcesz zobaczyć, nasi projektanci Ci pomogą! Na podstawie podstawowych informacji o firmie tworzy się od jednej do kilku opcji, z których można wybrać tę, którą lubisz lub dokonać pewnych korekt.

Kontakt

E-mail: inprocess.dev@gmail.com
Skype: inprocess.by
Viber : +375 (25) 737-53-83

Marszałka Józefa Piłsudskiego, 55-011 Siechnice, 18

Napisz do nas